درباره ما

درباره لیمووب

شرکت "آذر وب تیک"، با نام تجاری "لیمووب" و شماره ثبت 1182 (با مسئولیت محدود) با هدف ارائه خدمات طراحی و برنامه نویسی در سال 1391 تأسیس شد و با گردهم‌آوردن تیمی متشکل از طراحان گرافیک، برنامه‌نویسان تحت وب، متخصصان امنیت، ایده‌پردازان و متخصصان سئو(SEO)، شروع به ارائه خدمات متنوع برنامه‌نویسی و طراحی به افراد، موسسات، شرکت‌ها، ادارات و گروه‌های دیگر کرد.
تیم طراحی و برنامه‌نویسی "لیمووب"، با درک کامل نیازها و خواسته‌های مشتریان و متقاضیان استفاده از خدمات مختلف، می‌کوشد تا با در نظر گرفتن همه شرایط، زمینه مساعدی را برای یک همکاری منحصربفرد و ماندگار با مشتریانش فراهم‌آورد.


چرا باید یک وبسایت داشته باشیم!؟

در عصر دیجیتال امروز، وجود یک وب سایت کارآمد، برای گسترش کسب و کار و رسیدن به حداکثر موفقیت گامی ضروریست. سایت موفق می تواند ابزار معرفی، بازاریابی، توسعه و افزایش تعداد مشتریان محصولات یا خدمات شما باشد، همچنین یک وب سایت می تواند ابزاری قوی برای ارتباط با مشتریان، آموزش و پشتیبانی خدمات و محصولات ارائه شده توسط یک شرکت یا سازمان باشد.
امروزه، نقطه آغازين تماس مشتري با يك شركت اغلب وب سايت آن شركت است. بر اين اساس حضور در شبكه جهاني اينترنت (حتي اگر حضوري ضعيف باشد) بهتر از عدم حضور در آن تلقي مي شود. سودمندي اين پديده آنقدر جذاب است كه تعداد وب سايت ها از 133 عدد در ژوئن سال 1993 به 2500 عدد در ژوئن سال 1994 و در ژوئن سال 2001 به 28 ميليون وب سايت افزايش يافت. در دسامبر سال 2005 حدوداً 69 ميليون وب سايت وجود داشت و اين عدد با سرعت غير قابل تصوري در سال‌های بعد از 2005 رو به افزايش است. آنچه اتفاق افتاده اين است كه سازمان هايي كه زماني براي اطلاع رسانی درباره محصول خود به صورت چاپی و در حجم محدود حتي براي افراد معدودي از جامعه محلي دچار ترديد، درنگ و مشكل بودند، اكنون اطلاعات مربوط به محصول خود را براي مشاهده كل جهان در وب سايت خود قرار مي‌دهند و بدين ترتيب فروش خود را هم افزايش داده اند.


چرا لیمووب ؟

از جمله دلایلی که می‌تواند شما را برای استفاده از خدمات متنوع همکاران ما در "لیمووب" ترغیب کند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
√ کادر مجرب، متخصصان حرفه‌ای، با تجربه و دانش روز دنیا
√ طراحی قالب های بسیار زیبا، بدیع، منحصربفرد و چشم نواز
√ تحویل به موقع خدمات
√ قیمت های بسیار مناسب و متناسب با شرایط و نیازهای شما
√ آنالیز و بهنیه سازی حرفه ای وب سایت
√ مشاوره رایگان و کامل
√ رضایت بالای مشتریان از خدمات

برخی از خدمات لیمووب
::

طراحی و برنامه نویسی اختصاصی وبسایت

::

طراحی قالب و پلاگین برای CMS وردپرس، نیوک و جوملا

::

بهینه سازی وبسایت

::

طراحی لوگو (آرم)

::

طراحی و چاپ کارت ویزیت

::

طراحی و چاپ بسته بندی های کارخانجات

::

طراحی و چاپ ست اداری

::

مجری طرح های تبلیغاتی ادارات و شرکت های صنعتی

::

مشاور تبلیغات و بازاریابی

::

فروش محصولات گرافیکی و آموزشی

::

ارائه دهنده سامانه پیام کوتاه

پشتیبانی ( تلگرام )