سامانه مشاوره آنلاین

:: برای استفاده از امکان مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت آذر وب تیک (لیمووب) به صورت آنلاین، فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.
:: از فرم زیر فقط برای مشاوره با کارشناسان استفاده کنید. در صورت ثبت سفارش یا تماس با ما از طریق فرم زیر، به پیام شما پاسخی داده نخواهدشد.

توجه:
1. برای ثبت سفارش یا تماس با مدیران شرکت از بخش های مربوطه استفاده نمایید، در غیر این صورت پاسخی به پیام شما داده نخواهدشد.
2. پس از ثبت درخواستتان، ایمیلی حاوی آدرس تیکت مربوطه برایتان ارسال خواهدشد، لذا آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) را به صورت دقیق وارد نمایید تا برای دریافت آدرس تیکت دچار مشکل نشوید.
3. نام و نام خانوادگی و شرح مشاوره را حتماً به فارسی و با ادبیات رسمی بنویسید، استفاده از زبان های دیگر و تایپ به صورت فینگلیش قابل قبول نیست.
4. وارد کردن آدرس وبسایت ضروری نیست، اما چنانچه تیکت شما مربوط به وبسایت خاصی می باشد، به منظور تسهیل در ارائه خدمات مشاوره، این فیلد را هم به درستی تکمیل نمایید.
5. کادر پشتیبانی لیمووب تمام تلاش خود را برای پاسخ هر چه سریع تر به تیکت های کاربران به کار می گیرد؛ با این حال ممکن است گاهی اوقات پاسخ به تیکت شما به مدت چند ساعت با تأخیر انجام شود؛ لذا لطفاً از ایجاد هر گونه تیکت جدید با موضوع مشابه یا ارسال پاسخ های اسپم به تیکت فعلی، خودداری نمایید تا مشکلی در روند ارائه خدمات صورت نگیرد.
برخی از خدمات لیمووب
::

طراحی و برنامه نویسی اختصاصی وبسایت

::

طراحی قالب و پلاگین برای CMS وردپرس، نیوک و جوملا

::

بهینه سازی وبسایت

::

طراحی لوگو (آرم)

::

طراحی و چاپ کارت ویزیت

::

طراحی و چاپ بسته بندی های کارخانجات

::

طراحی و چاپ ست اداری

::

مجری طرح های تبلیغاتی ادارات و شرکت های صنعتی

::

مشاور تبلیغات و بازاریابی

::

فروش محصولات گرافیکی و آموزشی

::

ارائه دهنده سامانه پیام کوتاه

پشتیبانی ( تلگرام )