سامانه ثبت سفارش ( تیکت ) آنلاین

:: پس از تکمیل فرم و ثبت سفارش خود، ایمیلی حاوی اطلاعات سفارش و لینک تیکت مربوطه برایتان ارسال خواهد شد، که از طریق آن می توانید وضعیت سفارشتان را در هر زمان پیگیری نمایید.
:: در صورت ناقص یا ناصحیح بودن اطلاعات وارد شده، به درخواست شما ترتیب اثر داده نخواهدشد.
توجه:
1. به درخواست هایی که در آن از اطلاعات جعلی نظیر نام و نام خانوادگی نادرست و شماره موبایل غلط استفاده شده باشد، پاسخی داده نخواهدشد.
2. پس از ثبت سفارش، ایمیلی حاوی آدرس تیکت مربوطه برایتان ارسال خواهدشد، لذا آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) را به صورت دقیق وارد نمایید تا برای دریافت آدرس تیکت دچار مشکل نشوید.
3. نام و نام خانوادگی و شرح سفارش را حتماً به فارسی و با ادبیات رسمی بنویسید، استفاده از زبان های دیگر و تایپ به صورت فینگلیش قابل قبول نیست.
4. وارد کردن آدرس وبسایت ضروری نیست، اما چنانچه تیکت شما مربوط به وبسایت خاصی می باشد، به منظور تسهیل در ارائه خدمات، این فیلد را هم به درستی تکمیل نمایید.
5. کادر پشتیبانی لیمووب تمام تلاش خود را برای پاسخ هر چه سریع تر به سفارش های کاربران به کار می گیرد؛ با این حال ممکن است گاهی اوقات پاسخ به تیکت شما به مدت چند ساعت با تأخیر انجام شود؛ لذا لطفاً از ایجاد هر گونه تیکت جدید با موضوع مشابه یا ارسال پاسخ های اسپم به تیکت فعلی، خودداری نمایید تا مشکلی در روند ارائه خدمات صورت نگیرد.
برخی از خدمات لیمووب
::

طراحی و برنامه نویسی اختصاصی وبسایت

::

طراحی قالب و پلاگین برای CMS وردپرس، نیوک و جوملا

::

بهینه سازی وبسایت

::

طراحی لوگو (آرم)

::

طراحی و چاپ کارت ویزیت

::

طراحی و چاپ بسته بندی های کارخانجات

::

طراحی و چاپ ست اداری

::

مجری طرح های تبلیغاتی ادارات و شرکت های صنعتی

::

مشاور تبلیغات و بازاریابی

::

فروش محصولات گرافیکی و آموزشی

::

ارائه دهنده سامانه پیام کوتاه

پشتیبانی ( تلگرام )